?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

От прочитала я тут http://zik.ua/ua/news/2011/12/08/323243  про 5 Причин про які люди шкодують перед смертю і подумала що все-таки я живу так, як треба насправді жити:
1. Я шкодую, що у мене не було сміливості, щоб жити життям, правильним саме для мене, а не життям, якого очікували від мене інші.

А я все-таки доволі смілива і живу не так, як цього хочуть інші, а так як хочу я. Працюю на улюбленій роботі, нехай і не за першою спеціальності (бо то було зовсім не моє), бачусь з справжніми друзями, не витрачаючи час на просто знайомих, які були б мені корисні в справах. Я не думаю про те, чого від мене очікують інші. Просто живу. насолоджуючись своїм життям.

2. Мені шкода, що я так багато працював.

Я працюю стільки скільки відчуваю, що хочу працювати і стільки, скільки мені справді потрібно для того, щоб заробляти на життя. При цьому моя робота не займає надто багато мого часу. Його мені вистачає для всього, що мені хочеться) І це так добре-самому керувати своїм часом.

3. Мені шкода, що у мене не було сміливості висловити свої почуття.

При всій своїй закритості до чужих людей, я все ж залишаюсь відкритою перед рідними і важливими. І не забуваю говорити їм, наскільки вони мені дорогі. Це насправді дуже важливо.

4. Мені шкода, що я не підтримував стосунки зі своїми друзями.

Можливо їх і не багато, але ті котрих я справді вважаю друзями займають велику частинку мого життя. І я  дорожу цими людьми і підтримую наші стосунки. 

5. Мені шкода, що я не дозволив собі бути щасливішим.

А я дозволила. Не знаю в який саме момент, але я справді дозволила. Я відкинула багато негативного, переоцінила своє життя, розставила пріоритети, визначила чого хоче моя душа. І живу так, радіючи всьому, створюючи навколо себе свій позитивний світ. І я справді щаслива.  

Проаналізувала я своє життя і зрозуміла що ні про що я не жалію зараз. І напевно все-таки правильно живу. І коли бачу в соц мережах статуси дівчат про апатії і депресії, стає трішки сумно що вони ще не навчились з тим боротись і навпаки робити життя кольоровішим, щасливішим. До того ж, страшенно важливим є те, які люди поруч. На щастя зі мною справді хороші друзі, дорогі рідні, і розуміючий коханий. 
Я щаслива. Чого і вам бажаю :)

Comments

zelleno4ka
Dec. 15th, 2011 05:20 pm (UTC)
мала на увазі, відігнати песимізм геть!))